M2 iPad Air ve M4 iPad Pro için Logitech Combo Touch Klavye Kılıf Duyuruldu

Apple tarafından M2 iPad Air ve M4 iPad Pro tablet modellerinin duyurulmasının ardından Logitech de Combo Touch klavye kılıfının yeni bir versiyonunu tanıttı. Logitech Combo Touch klavye kılıf, tam boyutlu bir klavyeye ve çoklu dokunmatik izleme dörtgenine de sahip olduğundan Apple Magic Keyboard için başarılı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Logitech aksesuarını şöyle tanmlıyor: “Combo Touch yeniden tasarlanan yeni iPad Air ve ve iPad Pro ile birlikte sunuluyor. Sürdürülebilir ve birinci sınıf malzemelerden üretilen yeni Combo Touch modelleri şimdiye kadarki en ince ve en hafif modellerdir.”

Aksesuar, klavyenin çıkarılabilir olması ve birden fazla kullanım moduna olanak tanıyan bir destek standının bulunması nedeniyle çok yönlülüğü nedeniyle öne çıkıyor. Yazma, eskiz yapma, okuma ve video izleme için kasayı tercih ettiğiniz açıya göre ayarlamanız mümkün.

Aksesuar, iPad’in gücünü Akıllı Konektör aracılığıyla kullandığı için eşleştirilmesine ve yeniden şarj edilmesine ihtiyaç duymuyor. Klavyesinin arka aydınlatma ve kısayol tuşlarına da bulunuyor ve Apple Pencil için de destek sunuyor. Logitech, aksesuarı daha ince ve daha hafif hale getirirken Combo Touch kasadaki en büyük izleme dörtgenine sahip.

Yeni M2 iPad Air ve M4 iPad Pro için Logitech Combo Touch, tabletler gibi hem 11 inç hem de 13 inç boyutlarında mevcuttur. Aksesuar, iPad Pro için Grafit ve iPad Air için Oxford Grisi renk seçenekleri sunuyor.

Aksesuarın fiyatları ise model ve boyutlara göre şu şekilde:

  • iPad Pro 13 inç için Combo Touch: 259,99 dolar
  • iPad Pro 11 inç için Combo Touch: 229,99 dolar
  • iPad Air 13 inç için Combo Touch: 229,99 dolar
  • iPad Air 11 inç için Combo Touch: 199,99 dolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir