Aralarında kuduzluların da olduğu yaklaşık 35 köpeği Ankara’ya getiren Yaşama Tutunan Patililer Derneği Başkanı Buket Özgünlü, Ankara Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nde verdiği ifadesinde Siverek’e dernek olarak basın açıklaması yapmaya gittiklerini iddia etti. Özgünlü, “Belediye yetkilerine hayvanları sahiplenip sahiplenemeyeceğimizi sorduk. Yetkililer bize sahiplenebileceğimizi söylediler. İmza karşılığında köpekleri sahiplendik. İçlerinden iki köpek hastaydı. Amacım köpeklere bakmaktı. Üzerime atılı suçlamayı reddediyorum” dedi.
Related Posts
Kayseri Erva Spor Okulları sporcusu Yağmur Bulut, Avrupa Halter Şampiyonası’nda 3 madalya kazandı
Kayseri Erva Spor Okulları sporcusu Yağmur Bulut, Yunanistan’ın Selanik kentinde düzenlenen U15 ve Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası’nda mücadele etti. Bulut, 76 kiloda koparmada 74 kilo ile üçüncü, silkmede ise 91 kilo ile Avrupa ikincisi olarak toplamda 165 kilodaki derecesiyle Avrupa ikincisi oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, sporcuyu ve antrenörünü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Bakanlık izin vermedi: Emine Şenyaşar yolda ağıt yaktı
Adalet Bakanlığı önündeki oturma eylemini 91 gündür sürdüren DEM Parti Milletvekili Ferit Şenyaşar ile Emine Şenyaşar bakanlık izin vermeyince eyleme yol ortasında devam etti. Anne Şenyaşar’ın yola uzanarak ağıt yaktığı duyuldu.
Kayınpeder, boşanma aşamasındaki damadını öldürdü
İstanbul Esenler’de Salih Macat iddiaya göre boşanma davası açan eşinin yerleştiği babasının evine gidip cama taş attı. Kayınpederi Orhan Doğan, tartıştığı damadına 3 el ateş edip öldürdü.